רוצים לדעת קצת על חברת נופשים, זה הזמן וזה המקום.

לאתר נופשים לחצו כאן

חפשו אותנו בגוגל "נופשים"- בקישור הראשון (לא ממומן)

| הקדמה קצרה

פורטל נופשים הינו אתר להזמנות צימרים און ליין 24 שעות ביממה. הפורטל הוקם בשנת 2013 על ידי חברת 'יומן הזמנות און ליין' - בית תוכנה לפיתוח תוכנות בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בעולם, החברה הצליחה לפתח תוכנה חכמה לניהול הצימרים. באמצעותה ניתנת האפשרות לכל גולש להזמין צימר בלחיצת כפתור.

הגולש בוחר לעצמו תאריך וסוג אירוח בו הוא מגיע למקום ותאריך אחר בו הוא עוזב. התוכנה מצליחה לסנכרן את ההזמנה יחד עם שאר ההזמנות שכבר בוצעו אצל בעל הצימר. כך היא יודעת להגיד האם המקום תפוס או פנוי בתאריך המתבקש.

| סנכרון מלא עם הפורטלים הגדולים בעולם

בנוסף עמלו בחברה מספר שנים בכדי לבנות ולפתח את התוכנה החדשנית הזו בכדי שיהיה לה סנכרון מלא עם חברת בוקינג העולמי, אגודה, אקספדיה וכדומה. כל הזמנה שבאה דרך האתרים הללו מסונכרנת הישר לתוכנה ומעדכנת בכל מקום ובכל אתר, שבזמן שהגולש מחפש נופש זה לא מתנגש עם הזמנות אחרות ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת לא יכול לקרות דאבל בוקינג.

לא עוד מזכירות, מחשבים, טלפונים, אימיילים, פניות וכאבי ראש. כל ההזמנות מבוצעות מידית ללא צורך בשיחות בירור או תשלום או שאלות ובקשות אחרות. הכל מבוצע אוטומטי 24 שעות ביממה.

| אתר נופשים

בעלי צימרים רבים בישראל הבינו את הפוטנציאל הגדול הטמון בשימוש בתוכנה, כל מצטרף חדש מקבל פרסום וחשיפה רבה בפורטל החדש הזה שהקמנו זה עתה. בגלל שאנחנו כעת היחידים בשוק שמשווקים את האוצר הזה מצטרפים אלינו עוד ועוד אנשים שרוצים להנות ממערכת אוטומטית. וברשותנו כעת למעלה מ-200 בעלי צימרים שבבעלותם נמצאת התוכנה המובילה בעולם להזמנת צימר אונליין.

כן מגיעים אלינו מבצעים חמים רבים שמתפרסמים בדף הבית. כדאי לכם מאד להמשיך לגלוש אצלנו ולהתעדכן בחופשות זולות ומדהימות.