אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לנוח, להתנתק, וחשוב מכל, ליהנות – מתחם הספא המושקע של מרחצאות נווה מדבר הוא הכתובת עבורכם

 

למדבר יש הרבה קסם ייחודי – המרחבים הפתוחים, הטבע הפראי, השקט והפסטורליות הופכים את המדבר למקום שכיף לשהות בו ולהירגע בו מכל הלחצים ומשגרת החיים שלעיתים קצת מעייפת.
אנשים רבים מגיעים למדבר במטרה להתנתק, להתחבר קצת אל עצמם, להתפנק, לחדש את מצבור האנרגיות ולחזור כחדשים אל השגרה שלהם.
אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לנוח, להתנתק, וחשוב מכל, ליהנות – מתחם הספא המושקע של מרחצאות נווה מדבר, אשר כשמו ממקום בלב מדבר, מהוות את הכתובת המושלמת עבורכם למטרה זו.

מרחצאות נווה מדבר, מציעים לאורחים מתחם רחב ידיים, מפואר ומושקע במיוחד, הכולל מגוון רחב של מתקני ספא מושקעים ובין היתר :4 בריכות עם מים טרמו – מינרלים, ג'קוזי מפנק, פינוקי גוף שונים ומפתיעים וכמובן, טיפולי גוף מסוגים שונים, עיסויים הניתנים על ידי מטפלים מקצועיים ועוד מגוון רחב אטרקציות אשר מהוות בדיוק את מה שהגוף והנפש שכל אחד מאתנו מבקש לעצמו מפעם לפעם.
במתחם ישנה מסעדה בשרית משבחת ובית קפה חלבי – כך שאפשר לשדרג את הפינוק בארוחה עשירה או טעימה או בכוס קפה משובח עם עוגה טעימה.
אז במידה ואתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות הפסקה קצרה מהשגרה ולהחליף אותה לטובת מרחבים מדבריים אינסופיים, פינוקי ספא, טיפולי גוף איכותיים ומושקעים ואווירה נעימה ושונה – אין ספק, שאתם צריכים להזמין מקום למרחצאות נווה מדבר.