חניון קמפינג הגושרים יהווה ללא ספק ככתובת הנכונה עבורכם


אנשים רבים רוצים ללון בצפון וליהנות מהטבע הקסום, מאתרי הטיולים ומהאטרקציות אותם הוא מציע עבורם. העניין הוא שלא תמיד תהיה לאותם אנשים האפשרות הכלכלית או היכולת ללון בצימרים, לכן, הפתרון הטוב ביותר עבורם יבוא לידי ביטוי בדמותו של חניון קמפינג. חניון קמפינג יציע חוויית אירוח ייחודית בטבע המתאימה למשפחות, זוגות, קבוצות וכל מי שמבקש לעצמו לינה בתנאים מסודרים תחת כיפת השמים.
אז אם גם אתם מבקשים לעצמכם חוויה שכזאת, חניון קמפינג הגושרים יהווה ללא ספק ככתובת הנכונה עבורכם. החניון ממוקם באזור יפה השוכן בקרבת אתרי טיולים אטרקטיביים רבים – צפון הגליל העליון. החניון מסודר ומטופח וכולל: מדשאות רחבות ידיים, מקלחות עם מים חמים, חדרי שירותים נקיים, פינות ישיבה ואפילו שירותי מזנון. במקום, ישנו שטח גדול ומסודר להקמה של אוהלים פרטיים, כך שכל אחד יכול לבוא בזמנו להקים את האוהל ולהתחיל וליהנות מהחוויה המהנה והמגבשת של לינה בחוץ באחד מהמקומות היפים ביותר בארץ.

 


כמובן , שרוב האנשים אשר בוחרים להתארח בחניון קמפינג הגושרים, משלבים בחוויה מלבד הלינה בטבע, גם ביקור באטרקציות ובאתרי הטיולים שבסביבה הקרובה כאשר בין האפשרויות המוצעות עבור אותם האנשים: שייט בקייקים (המתארחים בחניון נהנים אף מהנחה), ביקור בפינת חי, מסעדות כפריות, מסלולי הליכה בנחלים אשר בסביבה הקרובה, פעילויות אתגריות כמו ג'יפים, אופניים וטרקטורונים ועוד מגוון רחב של פעילויות חווייתיות ומהנות במיוחד אשר מתאימות לכל המשפחה.