אם חשקה נפשכם בקורס צלילה מפנק וחוויתי בעיר אילת, חשוב שתקפידו לבחור במועדון צלילה מקצועי


צלילה היא ללא ספק חוויה קסומה אשר בכוחה לנתק אותנו מהשגרה, מהלחצים והמחשבות ופשוט להתמכר ליופי ולקסם של החיים מתחת למים.
ואם כבר צלילה, אז אין ספק שהמקום הטוב ביותר בארץ לעשות את זה, זה אילת. ים סוף, לצוללים צוהר לחיים שוקקים במיוחד מתחת למים.
אז אם חשקה נפשכם בקורס צלילה מפנק וחוויתי בעיר אילת ו"על הדרך" גם ליהנות מכל מה שיש לעיר הנופש הדרומית להציע לכם, חשוב שתקפידו לבחור במועדון צלילה מקצועי.
מועדון צלילה מקצועי, יציע קורסים ברמות שונות אשר יודרכו על ידי מדריכים מנוסים ויעמידו לרשות התלמידים ציוד צלילה ברמה גבוהה.
כך שאם אתם מחפשים בית ספר לצלילה ברמה גבוהה, אין כל ספק שמועדון צלילה custo club זאת הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

 

מועדון צלילה custo club מציע מגוון קורסים מטעם ארגון הצלילה הבינלאומי – PADI. כל התלמידים נהנים מהדרכה של צוות המדריכים המקצועי והמנוסה ומשימוש בציוד צלילה איכותי ומתקדם. מועדון הצלילה מציע קורסים שונים המיועדים הן למתחילים והן למתקדמים, בין הקורסים: צלילת היכרות, קורס הסמכה למדריכי צלילה ועוד...
התלמידים מוזמנים ליהנות אף מחוויית אירוח ברמה גבוהה בווילת אירוח מפוארת, המאובזרת בקפידה וממוקמת במיקום מרכזי, ליד הים.

מועדון צלילה custo club מהווה את הכתובת האידיאלית עבור כל מי שרוצה ליהנות מחוויה בלתי נשכחת, במהלכה הוא עתיד ללמוד דברים חדשים, לגלות עולמות קסומים ואולי אפילו להתאהב בים ובמה שיש לו להציע.