נופשים - האתר המעודכן ביותר להזמנת נופש במלונות בוטיק

 מלונות בוטיק

אנשים רבים לא אוהבים להתפשר בחופשות שלהם על פחות מהטוב ביותר - הם מעריכים איכות, הם מחפשים את האינטימיות הם מבקשים לעצמם חופשה במקום אשר שם דגש על כל פרט – וזאת גם על הפרטים הקטנים.
אם גם אתם נמנים על אותם אנשים, קרוב לוודאי שאת החופשה לכם תעדיפו לעשות באחד מאותם מלונות בוטיק.

מלונות בוטיק רבים נפתחו בשנים האחרונות ברחבי הארץ והם מציעים לכל מי שמבקש לעצמו חופשה ברמה גבוהה את המתכון המושלם אשר יענה על כל הדרישות שלו.

 76

הפורטל המומלץ להזמנות און ליין במלונות בוטיק

אז מה זה בעצם מלונות בוטיק?
נשאלת השאלה מה זה מלונות בוטיק ומה מבדיל אותם בסופו של דבר מבתי המלון הרגילים אותם כולנו מכירים. הבידול מתבצע בדרך כלל במספר פרמטרים: ראשית כל קהל היעד של מלון בוטיק יהיה בדרך כלל זוגות או בודדים – אנשי עסקים, תיירים וכו', נדירים המלונות המגדירים את עצמם כבוטיק אשר יארחו גם משפחות.
פרמטר נוסף המאפיין בתי מלון מהסוג הזה הוא הנושא של גודל המלון – בדרך כלל מלון בוטיק יהיה קטן ואינטימי ויכלול לא יותר מכמה עשרות בודדות של חדרים ולעיתים גם פחות מכך.
ההבדלים בין בתי מלון "רגילים" למלונות בוטיק יבואו לידי ביטוי גם במחיר, כאשר האירוח במלון בוטיק יהיה ברוב המקרים יקר יותר.
רוב מלונות הבוטיק גם יתאפיינו בקונספט ייחודי כזה או אחר, זה יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב המלון או החדרים, במיקומו ובפרמטרים נוספים אשר יוסיפו את טאץ' האיכות.

איך לבחור מלון בוטיק?
אם בעבר הלא רחוק, לא היו יותר מדי אפשרויות בתחום הזה של מלונות בוטיק בארץ, קיים המצב שונה לגמרי. אם תחפשו מלון בוטיק תגלו מבחר אפשרויות וכמובן, הבחירה מבין האופציות היא בידכם.
ברוב המקרים אחד הקריטריונים הראשוניים אשר יכוונו אתכם למלון הבוטיק הנבחר יהיה הנושא של המיקום – רוב האנשים המעוניינים לצאת לחופשה, ידעו בדרך כלל לאן הם מעוניינים לנסוע או לפחות את הכיוון הכללי – צפון, מרכז, דרום וכו'. לצד זה, יש גם החלטה נוספת והיא האם לנפוש/ להתארח באזור עירוני או להעדיף דווקא אזור כפרי.
אז במידה ואתם יודעים פחות או יותר לאן אתם רוצים לנסוע - ולקחתם בחשבון שלמרות שמלונות הבוטיק התרבו משמעותית בשנים האחרונות, הם עדיין לא נמצאים בכל מקום, זה יסייע לכם בצמצום האפשרויות ומיקוד לקראת הבחירה.

אם יש מתקנים או פינוקים אשר חשובים לכם באירוח, כדאי שגם הם יילקחו בחשבון בעת בחירת מלונות בוטיק. למשל, אם אתם לא רוצים לנפוש במלון שאין בו ג'קוזי או חדר טיפולים או אם אתם רוצים לאכול אך ורק ארוחות שף וכן הלאה.

במידה והחלטתם להתארח במלון בוטיק, חשוב שתיקחו בחשבון כי האירוח במלון זה יהיה יקר יותר מאשר בית מלון "רגיל". יחד עם זאת, אם תעשו סקר שוק בין מספר מלונות בוטיק קרוב לוודאי שתגלו הפרשים במחירים – כך שאם התקציב שלכם אינו בלתי מוגבל, תוכלו גם להתייחס לנושא זה ולבדוק מחירים בטרם אתם בוחרים את המלון המבוקש.

לצד הקריטריונים הללו, לכל אחד יש גם את הקריטריונים האינדיבידואליים לו אשר ישפיעו בצורה כזאת או אחרת על בחירת המלון ובין היתר, האווירה, העיצוב, השירות ועוד.. ככל שתאספו יותר פרטים אודות המלונות הרלוונטיים עבורכם, כך, יהיו בידכם יותר נתונים אשר יאפשרו לכם לעשות את הבחירה הטובה והאיכותית ביותר באותו מלון בוטיק בו תתארחו וכנראה שגם לא תתאכזבו.

השוני והייחודיות של מלונות בוטיק
כל מלון בוטיק הוא ייחודי ושונה מהאחרים מבחינות רבות – מיקום, עיצוב, קונספט, מתקני אירוח וכו'.
חלק מהמלונות מתהדרים בקונספט ייחודי וחלק מציבים סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל מה שקשור לאבזור, שירות ועוד..
כך שבמידה ואתם תרים אחר מלונות בוטיק במטרה לצאת לחופשה מפנקת, חשוב שתדעו כי ככל שתכירו יותר אפשרויות אופציונאליות ותחשפו ליותר מידע אודות האפשרויות השונות המוצעות עבורכם, כך יעלו הסיכויים שתמצאו את עצמכם בסופו של דבר במלון אטרקטיבי אשר יענה על כל הדרישות שלכם מבלי שתצטרכו לעשות כל פשרה או וויתור בנושא.
כיום, בעידן האינטרנט, זה מאוד פשוט לקבל את כל המידע הרלוונטי בלחיצת כפתור, כך שאיסוף המידע יהווה עבורכם תהליך קל, מהיר ויעיל באופן מיוחד.

באתר נופשים תוכלו למצוא מגוון רחב של מלונות בוטיק בכל רחבי הארץ. באתר, תקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים אודות בתי המלון, מה שיאפשר לכם לבצע בסופו של דבר את הבחירה הטובה והנכונה ביותר וליהנות מחופשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר – בדיוק כמו שאתם רוצים ואוהבים.