סופי שבוע, חגים וחופשים, הם הזדמנות לבלות זמן איכות מהנה עם המשפחה. זמן לנתק את הילדים ואת עצמנו ממסכי המחשב, הטלוויזיה והטלפונים החכמים והזדמנות מצוינת לצאת קצת לטבע. 

העניין הוא, שהילדים של ימינו זקוקים לגירויים ולא בטוח שרובם יתלהבו כל כך לשבת בחורשה ולהסתכל על היופי של העצים וגם אם מדובר בפריחה מרשימה במיוחד, לא בטוח שזה ידבר אליהם.
כך שהפתרון מגיע בדמותה של חוויה מאתגרת ומהנה בטבע. בצפון הארץ, ישנן שפע של אטרקציות המציעות זמן משפחתי מגבש ואתגרי בתוך הטבע היפה והפסטורלי – אחת מהאטרקציות הבולטות ביותר המוצעות עבורכם בקטגוריה הזאת היא רפטינג נהר הירדן.

רפטינג נהר הירדן מציע עבור משפחות ועבור קבוצות בכל ההרכבים ומכל הגילאים, מגוון רחב של פעילויות מאתגרות ומהנות ובין היתר: שייט בקיאקים במגוון רחב של מסלולים – המותאמים לגיל ולדרישות של החותרים. עוד במקום: טיולי אופניים, אומגה לירדן, טיולים ברכבי ריינג'רים, פיינטבול, מסלול חבלים ועוד.. במתחם ממתינה לאורחים גם מסעדת גריל משובחת, כך שמי שמעוניין להתפנק בארוחה משביעה וטעימה יוכל לקבל את המענה האיכותי ביותר על דרישותיו.

רפטינג נהר הירדן מהווה ללא כל ספק את הכתובת הנכונה עבור כל משפחה (או זוג, או קבוצה) אשר מבקשת לעצמה זמן מגבש ומהנה עם הילדים, בטבע הגלילי הירוק והנפלא. הפעילויות המגוונות והמאתגרות, האווירה הייחודית והיופי הטבעי שמקיף כל פינה שוזר ביחד את החוויה הקסומה והמהנה ביותר אותה תוכלו לבקש לעצמכם.