נופשים - הזמנת כל סוגי הצימרים בארץ און ליין

מה זה צימר?

השאלה הראשונה אשר עולה אצל אנשים רבים אשר מתכננים לצאת לחופשה היא - האם להתארח בבית מלון או דווקא לבחור לנפוש בצימר?
אז בעוד רוב האנשים יודעים מה זה בית מלון ומהי פחות או יותר איזו חווית אירוח צפויה להם שם, לא כולם עדיין בטוחים מהי המשמעות של המילה צימר ומה האירוח בצימר כולל.
אז עבור מי שלא בטוח, נספר כי מקורה של המילה "צימר" מגיע מגרמניה - כאשר הפירוש הוא חדר בבית אשר מושכר לתיירים. כמובן, שההגדרה הזאת אינה רלוונטית לימנו אנו, והנופשים בצימר יכולים להרשות לעצמם לצפות לחוויית אירוח הרבה יותר אינטימית, רומנטית ומפנקת מאשר אירוח בתוך חדר בבית.

צימרים יהיו בדרך כלל מבודדים ואינטימיים ויציעו לנופשים חוויית אירוח רומנטית יותר מזאת אשר צפויה בבתי מלון. בעוד רבים מהצימרים מיועדים לאירוח זוגות בלבד, ניתן למצוא גם צימרים אשר מיועדים לאירוח משפחות עם ילדים.

בישראל, רוב הצימרים ממוקמים באזורים כפריים יותר ובעיקר בצפון הארץ – ובעיקר באזורי הגליל והגולן. יחד עם זאת, בשנים האחרונות חלה התפתחות בתחום הצימרים גם בדרום הארץ - כך שמי שמעוניין בחופשה מדברית, אינטימית ייהנה מאפשרות בחירה בין מגוון רחב של צימרים.

רוב הצימרים הינם בבעלות פרטית של אנשים אשר גרים בכפרים ובישובים שונים אשר קיבלו את החלטה לבנות בשטחים אשר ברשותם צימרים ולהתפרנס הן כפרנסה עיקרית והן כהכנסה נוספת מהנושא של אירוח ותיירות באותם הצימרים אשר ברשותם.

 

האתר המוביל ביותר להזמנות און ליין

סוגים שונים של צימרים
אם זאת הפעם הראשונה בה אתם מתכננים לצאת לחופשה בצימר, אתם עתידים לגלות אפשרויות רבות ומגוונות הבאות לידי ביטוי בסוגים השונים של הצימרים.
צימרים יכולים להגיע בצורה של בקתות עץ כפריות, הם יכולים להיות מבנים מאבן, ישנם צימרים אשר נבנו בתוך מערה, צימרים שהם קרוואנים והאפשרויות הן עוד רבות ומגוונות במיוחד וכך גם החוויות שהן טומנות בחובן.
גם בתכולה הצימרים יבדלו אלו מאלו במגוון פרמטרים, כך שתוכלו למצוא צימרים המעוצבים בקונספט מסוים, צימרים שהם אופן ספייס, צימרים המחולקים לחדרים ועוד..
פרמטר נוסף באמצעותו ניתן להבדיל בין סוגי צימרים שונים מתקשר לנושא של מתקני האירוח והפינוקים השונים בצימר – כך שתוכלו למצוא צימרים עם בריכת שחייה פרטית, צימרים עם ג'קוזי ומתקני ספא אחרים, צימרים עם כורסת עיסוי ופינוקים אחרים וכמובן, גם צימרים בסיסיים יותר.
בהתאם לפרמטרים הקודמים אשר הוזכרו המבדילים צימרים אלו מאלו, גם טווח המחירים של אירוח בצימר הינו רחב יחסית – כך שבעוד ובצימרים מסוימים תתבקשו לשלם מאות בודדות של שקלים לזוג המחירים בצימרים אחרים יכולים להגיע ל-800-900 ₪ ללילה ולעיתים גם לעלות סכומים גבוהים יותר.

כמובן, שאם אתם מעוניינים להתארח בצימר, כדאי שבשלב הראשון תערכו היכרות עם האפשרויות השונות המוצעות לכם בתחום זה ובהתאם תעשו בסופו של דבר את הבחירה בצימר המבוקש אשר יענה על הקריטריונים והדרישות שלכם מהם.

זוגי/ רומנטי או משפחתי?
עד לפני שנים לא רבות חופשה בצימרים נתפסה בדרך כלל יותר כחופשה אשר מיועדת אך ורק עבור זוגות אוהבים אשר מבקשים לעצמם נופש אינטימי ומבודד.
כיום, צימרים רבים, מיועדים גם עבור אירוח משפחות עם ילדים - כך שאם אתם מעוניינים לצאת עם הילדים לחופשה מגבשת בצימר, תוכלו למצוא מגוון רחב של צימרים רלוונטיים אשר כוללים גם פתרונות לינה ואירוח עבור הילדים – קומת גלריה, ספות נפתחות ופתרונות נוספים.
כך שגם אם אתם משפחה עם שלושה, ארבעה ילדים ואפילו יותר, אתם בהחלט יכולים לאתר צימר מפנק אשר מיועד לאירוח משפחות בסדר גודל כזה.

צימרים ואורח חיים
אם אתם שומרים על אורח חיים דתי, חרדי או אפילו מסורתי, תשמחו לגלות שצימרים רבים מאפשרים לכם ליהנות מחופשה המתאימה לאורח החיים שלכם. תוכלו למצוא צימרים אשר ממוקמים בישובים או מושבים דתיים, או צימרים בישובים שאינם דתיים בהגדרה, אך מותאמים גם לאורח החיים הדתי.
גם הצמחוניים והטבעוניים שבינכם יוכלו למצוא צימרים אשר מתאימים לאורח חיים ומציעים ארוחת בוקר וארוחות נוספות המבוססות על טהרת האוכל הצמחוני והטבעוני.

ניתן לסכם ולהגיד שצימרים מציעים לאורחים חווית אירוח איכותית ואינטימית ומיועדים עבור זוגות ומשפחות אשר מבקשים לעצמים חופשה מפנקת באווירה כפרית.
אז אם אתם מעוניינים להתפנק בנופש בצימר – אתר נופשים מציע עבורכם מאגר עצום של צימרים, מכל הסוגים והרמות ובכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים לגלוש באתר, להתרשם מהאפשרויות השונות ולבחור בסופו של דבר את אותו הצימר אשר יענה על כל הדרישות והצרכים שלכם ויאפשר לכם ליהנות מחופשה מפנקת ואינטימית.