נופשים און ליין מזמינה אותכם לטיולים ואטרקציות ללא עלות

 טיולים בצפון יכולים לפתוח לא מעט אפשרויות להנאה ולגיוון בחיי היומיום. ישנו מגוון ענק של אתרים לטיול המוצעים בחינם וללא כל תשלום למבקשים ליהנות מנופי ישראל. במאמר שלפניכם תוכלו למצוא מספר אטרקציות מומלצות במיוחד, והכי חשוב - בחינם:

חוויות מרגשות, שונות וייחודיות

ארץ ישראל טומנת בחובה לא מעט הפתעות ואתרים מדהימים ביופיים. אלו מתפרשים על פני כל הארץ ומציעים מגוון אינסופי של מקומות ואטרקציות ההופכים את הטיולים למעניינים ומרתקים בכל פעם מחדש. אלו האוהבים לגלות מקומות חדשים ברחבי הארץ בוודאי ישמחו לגלות כי ישנם אינספור אתרים המוצעים למטיילים ללא תשלום ובאופן חופשי. מאחר וכל אחד מאזורי הארץ הוא ייחודי בפני עצמו ומציע נופים מרהיבי עין, כל אזור יעניק למטיילים חוויה מרגשת, שונה וייחודית שכמותה לא ניתן למצוא באזורי הארץ האחרים.

למגוון אטרקציות וטיולים

מדעטק
המדעטק הינו בין המקומות המסקרנים והמפתיעים ביותר שישנם – הן לילדים והן למבוגרים. נשים וגברים, פעוטות וקשישים – כולם יכולים למצוא מקורות עניין מרתקים ומעשירים ביותר במדעטק. במדעטק ניתן למצוא פארק משחקים, אטרקציות לקבוצות ועוד מגוון אפשרויות לבילוי והנאה. ריחוף באוויר, נגיעה וטיפוס, פיסול ומגוון אפשרויות יצירה, הופכות ברות קיימא במדעטק החיפאי, הפותח עולם ומלואו לכל משפחה המעוניינת להעשיר את עצמה.

גני חוגה
גני חוגה הינם למעשה פארק אחד ענק של אטרקציות בטבע. הפארק מציע אפשרויות לגילוי תיירות חקלאית, פארק דיג ענק, פעילויות בטבע ועוד מגוון רחב של אטרקציות. במרחבי גני חוגה תוכלו ליהנות משלושה אגמים קסומים ויפהפיים להנאת המטיילים, פינות לאכילה במדשאות מוצלות ומאורגנות היטב לטובת המטיילים, עשרות עצי נוי המעניקים צל טבעי, חוויות גלישה באומגה לתוך בריכה, שעשועי מים שונים, בריכת דייג מקצועית ועוד מגוון רחב של אפשרויות מהנות. גני חוגה מצויים באזור הגליל התחתון בעמק בית שאן, וסביבם נוף מרהיב של הרי גלעד והירדן.

פארק נשר
פארק נשר הינו בין המקומות המרהיבים ביופיים ובעושרם. הפארק הוקם על ידי קרן קיימת לישראל ומציע מגוון אטרקציות ייחודיות ומרשימות. פארק נשר החל כמאבק אקולוגי על הנוף המקומי והפך לאחת מפניני התיירות המרשימות שישנן בצפון הארץ. בגן הציבורי הגדול תוכלו ליהנות מארוחת בוקר בטבע, ואילו הממשיכים פנימה אל תוך הפארק יגלו בו גשרי הולכי רגל גדולים ומעוררי התפעלות. ההליכה על הגשרים אורכת 20 דקות ובמהלכה נהנים הפוסעים מעצי אורן ואלון, אלה וקטלב המקיפים את הגשר ומעניקים תחושה של הליכה באוויר.

מעיין כנף
מעיין כנף המכונה גם מעיין דיר עזיז, מגיע אל בריכת בטון קסומה המתוחזקת על ידי בני מושב כנף שהשקיעו רבות במעיין ובבריכות. המעיין דיר עזיז נקרא על שם יישוב סורי סמוך שננטש ומהווה אתר הנצחה לחבר מושב שנפל במלחמת לבנון השנייה. מי הבריכה רדודים אולם ניתן למצוא במקום ספסלים לעריכת פיקניקים וכמו כן ליהנות משכשוך במי המעיין.