אז נכון שאת הכמות הגדולה של הצימרים ניתן למצוא דווקא בצפון הארץ באזור הגליל והגולן

אך גם דרום הארץ מציע מגוון רחב של אפשרויות אירוח אטרקטיביות עבור הנופשים.
הנוף המדברי והאטרקציות השונות אותן אזור זה טומן בחובו, מהווים את הסיבה בגינה הוא מהווה כיעד מועדף לחופשה עבור אנשים רבים. כך יוצא שמשפחות, קבוצות וזוגות אשר מבקשים לעצמם שלווה, שקט וניתוק מהשגרה ומכל מה שהם רגילים אליו ימצאו את עצמם בחיפוש אחר צימרים בדרום.

צימרים בדרום

הדרום מהווה כאפשרות אטרקטיבית לחופשה הן עבור זוגות אשר מבקשים לעצמם חופשה רומנטית, אינטימית ומבודדת, הן עבור משפחות עם ילדים אשר ימצאו בדרום מגוון רחב של אטרקציות לכל המשפחה, פסטיבל ואירועי הפנינג אשר מתקיימים מדי שנה – לדוגמא, דרום אדום. גם קבוצות של חברים בכל הגילאים יוכלו ליהנות מחופשה דרומית ולשלב אותה עם טיולים חווייתיים במסלולי ההליכה היפיפיים השונים המצויים ברחבי הדרום.
אין ספק, שהדרום מציע מגוון רחב של אפשרויות לבילוי עבור הנופשים, כך שכל שצריך לעשות זה למצוא את אחד מאותם צימרים בדרום אשר יתאים להרכב הנופשים ויענה על כל הדרישות שלהם.
צימרים בדרום פזורים בכל רחבי האזור – במושבים, בישובים, בערים ובקיבוצים. ניתן למצוא צימרים מסוגים שונים וברמות אירוח הנבדלות אלו מאלו. כך לדוגמא, מי שמעוניין בלינה חווייתית תחת כיפת השמיים יוכל למצוא מתחמי מאהלים מסודרים ומאובזרים אשר יספקו לו את החוויה. לעומתם, מי שמבקש לעצמו חופשה מפנקת ברמה גבוהה יוכל למצוא צימרים יוקרתיים, מעוצבים ומאובזרים בקפידה אשר יספקו את המענה על בקשותיו. כל שצריך לעשות, זה להבין מה הם אותם צרכים ודרישות של הנופשים ובהתאם, לבחור בסופו של דבר את אותו הצימר בו הם יעבירו את החופשה.