קיבוצים רבים בצפון הארץ ובדרומה מציעים לנופשים צימרים ובתי אירוח

יש משהו בהווי ובאווירה של הקיבוצים שהופך אותם ליעד מועדף לחופשה עבור זוגות ומשפחות רבות.
אולי זאת האווירה השלווה והרגועה, אולי אלו המרחבים הירוקים, אולי הארוחות המשותפות העשירות בכל טוב, אולי זאת האווירה של ה- ביחד ואולי זאת העובדה שאירוח בקיבוץ הוא כל כך שונה ומרוחק מהחיים בעיר ומהקצב ואורך החיים אליו רובינו רגילים.
כך או כך, עבור אנשים רבים חופשה אמתית היא רק חופשה באחד מאותם צימרים בקיבוצים.

צימרים בקיבוצים

מה מאפיין צימרים בקיבוצים?
קיבוצים רבים בצפון הארץ ובדרומה מציעים לנופשים צימרים ובתי אירוח בקונספט של חוויית אירוח כפרית. כל מי שתר אחר צימר בקיבוץ יוכל למצוא מגוון רחב של אפשרויות בדרגות אירוח שונות - כאשר חלק מהצימרים הינם "בסיסים" יותר בתנאי האירוח שלהם וחלקם כוללים מיני פינוקים ומתקני אירוח מושקעים כגון: ג'קוזי, מערכת קולנוע ביתית וריהוט מושקע ומעוצב במיוחד.
מכיוון שרוב הקיבוצים שוכנים בקרבת שמורות טבע ופארקים, תוכלו לשלב בחופשה שלכם גם טיולים רגליים, פעילויות אתגריות, רכיבה על סוסים וביקור באטרקציות שונות המיועדות עבור כל בני המשפחה.
גם אם אינכם מתכננים לצאת משטח הקיבוץ במהלך כל ימי החופשה, סביר להניח שלא ישעמם לכם ולו לרגע אחד - תוכלו ליהנות מכל הפעילויות והאטרקציות הנמצאות בקיבוץ בו אתם מתארחים – בימות הקיץ ישנה בריכת שחיה פעילה, מתקנים לילדים, מדשאות רחבות ידיים , מגרשים למשחקי כדור, רפת, פינת חי ואווירה פסטורלית קסומה במיוחד.


המקום האידיאלי לחופשה משפחתית
צימרים בקיבוצים מהווים כמקום אידיאלי עבור חופשות משפחתיות עם הילדים. ביום יום לרוב ההורים אין את הזמן לבלות זמן איכות ברמה מספקת עם הילדים – אחרי הגנים, בית הספר והעבודה, כל אחד פונה לעיסוקים שלו, הילדים נצמדים למסכים והולכים לחוגים ועד שיש את הזמן לשבת איתם ולו לכמה רגעים כבר מגיע הזמן ללכת לישון. חופשה בקיבוץ, מהווה הזדמנות לבילוי של זמן איכות עם כל המשפחה – לאכול ארוחות משותפות, לשבת בפינוי הישיבה לדבר ולהתעדכן, לטייל יחדיו ולצבור חוויות משותפות אשר יהוו את נחלת בני המשפחה גם הרבה אחרי שהחופשה תסתיים.