בס"ד

תנאי שימוש

תנאים אלה, אשר עשויים לעדתכן מעת לעת, חלים על כל השירותים באופן ישיר או עקיף (באמצעות מפיצים) אשר זמינים אונליין, דרך אמצעי נייד, באמצעות אימייל או טלפון. באמצעות גישה, דפדוף ושימוש באתר האינטרנט שלנו או כל אפליקציה אחרת שלנו דרך פלטפורמה כלשהי (שלהלן ייקרא "אתר האינטרנט") ו/או באמצעות השלמת הזמנה, אתם מאשרים ומסכימים שקראתם, הבנתם והסכמתם לתנאים המפורטים להלן (לרבות הצהרת הפרטיות).

עמודים אלה, התוכן והתשתית של עמודים אלה, ושירות הזמנות מקומות האירוח באינטרנט המסופק בעמודים אלה ובאמצעות אתר האינטרנט ("השירות") הינם בבעלות, הפעלה ואספקה של nofshim.co.il ע"י חברת הזמנות און ליין בע"מ והינם מסופקים עבור השימוש האישי והבלתי מסחרי שלכם בלבד, בכפוף לתנאים המפורטים להלן.

1. תחום השירות שלנו
באמצעות אתר האינטרנט אנו nofshim.co.il והאתרים השותפים (בהפצה) שלנו מספקים פלטפורמה מקוונת שדרכה כל סוגי האירוח והלינה הזמניים (לדוגמה, צימרים ,מלונות בוטיק, אירוח בקיבוצים, מלונות, מוטלים, הוסטלים וחדרי לינה וארוחת בוקר, אשר יקראו בשם הכולל "מקום/ות ה/אירוח") יכולים לפרסם חדרים להזמנה, ואשר דרכה מבקרים באתר יכולים לבצע הזמנות אלה. על ידי ביצוע הזמנה דרך nofshim.co.il, אתם נכנסים ליחסים חוזיים ישירים (המחייבים משפטית) עם מקום האירוח שממנו הזמנתם. מהעת שאתם מבצעים את ההזמנה שלכם, אנו מתפקדים כמתווך בלבד ביניכם לבין מקום האירוח, מעבירים את הפרטים של הזמנתכם למקום האירוח הרלוונטי ושולחים לכם אימייל אישור עבור ובשם מקום האירוח.

כאשר אנו מספקים את שירותינו, המידע המפורסם על ידינו מבוסס על מידע המסופק לנו על ידי מקומות האירוח. לפיכך, למקומות האירוח ניתנת גישה לתוכנה שדרכה הם אחראים באופן מלא על עדכון כל המחירים, הזמינות ומידע אחר המוצג באתר האינטרנט שלנו. למרות שאנו נשתמש בתבונה ואחריות בביצוע השירותים שלנו אנו לא נוודא האם, ולא יכולים לערוב לכך, שכל המידע מדויק, מושלם או נכון, ואנו לא יכולים להיות אחראיים לכל טעויות שהן (לרבות שגיאות טופוגרפיות וגלויות לעין), כל הפרעות שהן (בשל כל תקלה, תיקון, שדרוג או תחזוקה (זמניים ו/או חלקיים) של אתר האינטרנט שלנו או אחר), מידע לא מדויק, מטעה או לא נכון או אי הכללת מידע. כל מקום אירוח נותר אחראי בכל עת לדיוק, השלמות והנכונות של המידע (התיאורי) (לרבות מחירים וזמינות) המוצגים באתר האינטרנט שלנו. אתר האינטרנט שלנו אינו כולל ואין להתייחס אליו כהמלצה או אישור של איכות, רמת שירות או מחיר של מקום אירוח זמין כלשהו.

השירותים שלנו זמינים בעבור שימוש בלתי מסחרי בלבד. לפי כך, אינכם רשאים למכור בשנית, לבצע קישור עמוק, להשתמש, להעתיק לעקוב (לדוגמא ספיידר (spider), סקרייפ (scrape)), להציג, להוריד או לשעתק כל תוכן או מידע, תוכנה, מוצרים או שירותים הזמינים באתר האינטרנט שלנו עבור כל מטרה או פעילות מסחרית או מתחרה.
2. פרטיות
nofshim.co.il מכבדים את פרטיותכם. אנא בדקו את מדיניות הפרטיות וקבצי העוגיות עבור מידע נוסף.

4. ללא תשלום
השירות שלנו הוא ללא תשלום מאחר ושלא כמו צדדים אחרים, אנו לא נחייב אתכם עבור השירות שלנו או נוסיף עמלות (הזמנה) נוספות למחיר החדר.

5. כרטיס אשראי
במקרים בהם הדבר ישים וזמין, מקומות אירוח מסוימים מאפשרים לשלם הזמנות שאינן ניתנות להחזר (במלואן או חלקן, כנדרש על פי מדיניות התשלום של מקום האירוח) למקום האירוח במהלך תהליך ביצוע ההזמנה באמצעות תשלום מקוון מאובטח (בתחום מה שמוצע ונתמך על ידי הבנק שלכם). התשלום מעובד בבטחה מכרטיס האשראי/החיוב שלכם או מחשבון הבנק שלכם לחשבון הבנק של מקום האירוח.

בנוגע למחירים מסוימים או הצעות מיוחדות, שימו לב כי מקומות האירוח עשויים לדרוש כי התשלום יתבצע באמצעות העברה בנקאית (אם היא אפשרית) או באמצעות כרטיס אשראי, ועל כן יתכן שכרטיס האשראי שלכם יעבור אשרור מראש או יחויב (לעיתים ללא כל אפשרות להחזר) עם ביצוע ההזמנה. אנא בדקו היטב את פרטי החדר לפני ביצוע ההזמנה כדי להבחין בכל התנאים מהסוג הזה.

במקרה של הונאת כרטיס אשראי או שימוש בלתי מורשה של כרטיס האשראי שלכם על ידי צדדים שלישיים, מרבית הבנקים וחברות האשראי נושאות בסיכון ומכסות את כל החיובים הנובעים מהונאה או שימוש בלתי מורשה שכאלה, אשר לעיתים עשויים להיות כפופים לניכוי בדרך כלל בסך של 250 ₪ . במקרה שחברת כרטיס האשראי או הבנק שלכם מחייבים את הניכוי מכם בגלל העברות בלתי מורשות שנובעות מביצוע הזמנה באתר האינטרנט שלנו, אנו נשלם לכם את הניכוי, עד לסכום כולל בסך של 250 ₪. על מנת לפצות אתכם, הנכם מתבקשים לוודא שאתם מדווחים על ההונאה הזו לספק כרטיס האשראי שלכם (בהתאם לחוקי ונוהלי הדיווח שלו) ויוצרים קשר אתנו מידית דרך הודעת אימייל (info@ nofshim.co.il). הנכם מתבקשים לציין 'הונאת כרטיס אשראי' בשורת הנושא של האימייל שלכם ולספק לנו הוכחה של הניכוי אשר חויב (לדוגמא מדיניות כרטיס האשראי של החברה). פיצוי זה חל רק על הזמנות כרטיס אשראי שבוצעו באמצעות שימוש בשרת המאובטח של nofshim.co.il והשימוש הבלתי מורשה בכרטיס האשראי שלכם נובע מאי קיום הוראה או רשלנות ושלא באשמתכם בעודכם משתמשים בשרת המאובטח שלנו.

6. ביטול
על ידי ביצוע הזמנה במקום אירוח, אתם מקבלים ומסכימים למדיניות הביטול והאי-הופעה הרלוונטית של אותו מקום אירוח, ולכל תנאים נוספים של מקום האירוח אשר עשויים לחול על הזמנתכם או במהלך שהייתכם, לרבות עבור שירותים המבוצעים ו/או מוצרים המוצעים על ידי מקום האירוח (ניתן לקבל את התנאים של מקום האירוח ממקום האירוח הרלוונטי). מדיניות הביטול והאי-הופעה הכללית של כל מקום אירוח זמינה באתר האינטרנט שלנו בעמודי המידע של מקום האירוח, במהלך תהליך ביצוע ההזמנה ובאימייל האישור. אנא בדקו היטב את פרטי החדר לפני ביצוע ההזמנה כדי להבחין בכל התנאים מהסוג הזה. אנא שימו לב כי הזמנה אשר דורשת מקדמה או תשלום מראש (מלא או חלקי) עלולה להיות מבוטלת (ללא הודעה מראש או אזהרה) במידה והסכום המתאים (שנותר) לא ניתן לגבייה במלואו במועד התשלום הרלוונטי בהתאם למדיניות התשלום הרלוונטית של ההזמנה ומקום האירוח. תשלום באיחור, פרטי בנק או כרטיס אשראי/חיוב שגויים או לא תקפים, או סכום כסף שאינו מספיק לחיוב כולו, הם על אחריותכם, ואתם לא תהיו זכאים לכל החזר של כל סכום (שלא ניתן להחזר) ששולם מראש, אלא אם מקום האירוח מסכימים או מאפשרים זאת תחת מדיניות הביטול והתשלום מראש שלהם.

אם ברצונכם לבחון, לשנות או לבטל את הזמנתכם, הנכם מתבקשים לשוב אל אימייל האישור ולעקוב אחר ההוראות המפורטות שם. הנכם מתבקשים לשים לב כי אתם עלולים להיות מחויבים בגין הביטול שלכם בהתאם למדיניות הביטול, התשלום (מראש) ואי ההופעה של מקום האירוח, או שלא תהיו זכאים לשום החזר על כל תשלום ששולם (מראש). אנו ממליצים לכם לקרוא את מדיניות הביטול, התשלום (מראש) והאי הופעה של מקום האירוח בקפידה לפני ביצוע הזמנתכם, וזכרו לבצע תשלומים נוספים בזמן כפי שעשוי להידרש עבור הזמנות מסוימות.

7. דירוג וחוות דעת האורחים
ברירת המחדל של סדר הצגת מקומות האירוח באתר שלנו היא 'מומלץ' (או כל ניסוח דומה) ("דירוג ברירת המחדל"). אנו מציעים לנוחיותכם גם דרכים אחרות לקביעת סדר הופעת מקומות האירוח. אנא שימו לב לכך שדירוג ברירת המחדל נקבע על ידי מערכת דירוג אוטומטית לחלוטין (אלגוריתם) המתבססת על שקלול של מספר קריטריונים.

לאחר השלמת המילוי עשויה חוות הדעת (א) לעלות לדף המידע של מקום האירוח הרלוונטי באתרנו, במטרה הבלעדית של יידוע לקוחות (עתידיים) בנוגע לחוות דעתך לגבי (רמת) השירות ואיכות מקום האירוח, או (ב) לשמש בידי nofshim.co.il או להופיע (בשלמות או באופן חלקי) באתרנו או בסוגים שונים של אמצעי מדיה חברתית, ניוזלטרים (עלוני מידע), מבצעי קידום מכירות מיוחדים, אפליקציות (יישומים) או ערוצים אחרים שבבעלות, שבשימוש, שמתארחים אצל או שבשליטת nofshim.co.il, בהתאם לשיקול הדעת הבלעדי של nofshim.co.il (לדוגמא לצורכי שיווק, קידום מכירות או שיפור השירות). אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, לסרב או להסיר חוות דעת על פי שיקול דעתנו הבלעדי. יש להתייחס אל טופס חוות הדעת כאל סקר והוא אינו כולל כל הצעות (עסקיות נוספות), הזמנות או תמריצים כלשהם.

9. הצהרת ויתור
בכפוף להגבלות המפורטות בתנאים אלה, ובמידה המותרת על פי חוק, אנו נהיה אחראיים רק לנזקים ישירים שלמעשה גרמו לסבל, לתשלום או נגרמו על ידכם בשל מחדל תורם של התחייבותנו או של שירותנו, עד לסכום כולל של ההוצאה הכוללת של הזמנתכם כפי שמפורט באימייל האישור (עבור אירוע אחד או סדרה של אירועים קשורים).

למרות זאת, לא אנחנו ולא נושאי משרה, מנהלים, עובדים, נציגים, חברות בת, חברות שותפות, מפיצים, אתרים שותפי הפצה, בעלי רישיון מורשים, סוכנים או כל אחד אחר המעורב ביצירה, מימון, קידום, או באופן אחר הופך את האתר ותכניו לזמינים יהיו אחראיים עבור (1) כל נזקים או הפסדים חמורים, מיוחדים, אי ישירים או שנובעים ישירות, כל הפסד של ייצור, הפסד של רווח, הפסד של הכנסה, הפסד של חוזה, הפסד או נזק לשם הטוב או למוניטין, הפסד של תביעה, (2) כל אי דיוק הקשור למידע (המתאר) (לרבות מחירים, זמינות ודירוגים) של המלון כפי שהיו זמינים באתר האינטרנט שלנו, (3) השירותים המבוצעים או המוצרים המוצעים על ידי ספק מקום האירוח או שותפים עסקיים אחרים, (4) כל נזקים, הפסדים או הוצאות (ישירים, אי ישירים, נובעים ישירות או חמורים) שנגרמו לכם ושגרמו לכם לסבל או לתשלום, בעקבות, הנובעות או בהקשר לשימוש, אי יכולת להשתמש או עיכוב של אתר האינטרנט שלנו, או (5) כל פציעה (אישית), מוות, נזק לרכוש, או כל נזקים, הפסדים או הוצאות (ישירים, אי ישירים, מיוחדים, נובעים ישירות או חמורים ) שנגרמו לכם ושגרמו לכם לסבל או תשלום, באם בשל פעולות (משפטיות), טעויות, הפרות, רשלנות (גסה), התנהגות לא נאותה במזיד, מחדלים, הצגת מצגי שווא, נזיקין או אחריות ישירה על ידי או המשויכת (באופן מלא או חלקי) למקום האירוח או לשותפים עסקיים אחרים שלנו (כולל עובדיו, המנהלים, נושאי משרה, סוכנים, נציגים, או חברות שייכות שלו), אשר מוצריו או שירותו זמינים, מוצעים או מקודמים (באופן ישיר או עקיף) ב/דרך האתר, לרבות כל ביטול (חלקי), רישום יתר, שביתה, כוח עליון או כל אירוע אחר שאינו בשליטתנו.

בין אם מקום האירוח בו אתם שוהים מחייב אתכם (או שכבר חייב אתכם) על חדרכם, או שאנחנו עוזרים בביצוע התשלום על החדר, אתם מסכימים ומאשרים שמקום האירוח הוא האחראי בכל עת על האיסוף, עצירת העברת כספים ותשלום המיסים החלים על הסכום הכולל של מחיר החדר לרשויות המס הרלוונטיות. nofshim.co.il אינם אחראים להעברת כספים, גבייה, ניכוי במקור או תשלום המיסים הרלוונטיים לרשויות המס הרלוונטיות, הנובעים ממחיר החדר.

על ידי העלאת תמונות למערכת שלנו (למשל, בצירוף לחוות דעת) אתם מאשרים ומתחייבים שיש לכם בעלות על זכויות היוצרים של התמונות, ומסכימים לכך ש- nofshim.co.il עשויים להשתמש בתמונות שהעליתם באתרים, אתרי המובייל והאפליקציות שלהם, כמו גם בחומרים והפרסומים השיווקיים שלהם (מקוונים / בלתי מקוונים), לפי שיקול דעת Booking.com וכפי שהם מוצאים לנכון. אתם מעניקים ל- nofshim.co.il זכות ורשות לא-בלעדיות, תקפות בכל העולם, לא ניתנות להחזרה, בלתי מותנות ותמידיות להשתמש בתמונות, לשכפל אותן, להציג אותן, להפיץ אותן, להעניק רישיון משנה עליהן, לתקשר אותן ולהפוך אותן לזמינות, לפי שיקול דעת Booking.com וכפי שהם מוצאים לנכון. על ידי העלאת תמונות אלה, האדם שמעלה אותן לוקח על עצמו את מלוא האחריות החוקית והמוסרית לכל תביעה משפטית מטעם גורם שלישי (כולל, אך לא מוגבל לבעלי מקומות אירוח) שעלולה להיווצר כתוצאה מכך ש- nofshim.co.il מפרסמים תמונות אלה או משתמשים בהן. התמונות שמועלות אינן בבעלות nofshim.co.il ואינן מאושרות על ידיהם. התקפות, האמיתות והזכות להשתמש בכל התמונות היא באחריות האדם שהעלה את התמונה ולא באחריות nofshim.co.il. nofshim.co.il מסירים מעצמם כל אחריות וחבות על התמונות המוצגות. האדם שמעלה את התמונה מתחייב שהתמונות לא מכילות וירוסים, סוסים טרויאנים או קבצים נגועים, לא מכילות תכנים פורנוגרפיים, בלתי חוקיים, מגונים, פוגעניים, מעוררי התנגדות או בלתי הולמים, ולא פוגעות בזכויות (הקניין הרוחני, זכות יוצרים, או הפרטיות) של כל גורם שלישי. כל תמונה אשר לא עומדת בקריטריונים הנ"ל לא תועלה ו/או תוסר/תימחק על ידי nofshim.co.il בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

10. זכויות הקניין הרוחני
אלא אם כן הוצהר אחרת, התוכנה הדרושה עבור השירותים שלנו או הזמינה או שבשימוש של אתר האינטרנט שלנו וזכויות הקניין הרוחני (לרבות זכויות היוצרים) של התכנים והמידע של והחומרים שעל אתר האינטרנט שלנו הינם בבעלות nofshim.co.il ,והספקים שלה.

nofshim.co.il שומרים לעצמם באופן בלעדי את כל הזכויות, הבעלות והעניין על ועבור (כל זכויות הקניין הרוחני של) (המראה והתחושה של (כולל התשתית) של) האתר באמצעותו השירות נעשה זמין (כולל חוות דעת האורחים והתוכן המתורגם), ואתם לא זכאים להעתיק, לגרוד, ליצור קישורי ההיפר או קישורים עמוקים אל, לפרסם, לקדם, לשווק, לשלב, להשתמש, לאחד או להשתמש בתכנים (כולל בתרגומים ובחוות דעת האורחים) או במותג שלנו ללא רשות מפורשת בכתב מאתנו. עד כדי שלא תוכלו להשתמש או לשלב את התוכן (המתורגם) שלנו (כולל חוות דעות האורחים) (בחלקו או במלואו) או לחלופין להחזיק בכל זכות קניין רוחני באתר או בכל תוכן (מתורגם) או חוות דעת אורחים, בזאת אתם מקצים, מעבירים וקובעים את כל זכויות הקניין הרוחני ל- nofshim.co.il. כל שימוש בלתי חוקי או כל אחת מהפעולות או ההתנהגות שהוזכרו לעיל יהוו הפרה מהותית של זכויות הקניין הרוחני שלנו (לרבות זכויות יוצרים וזכות על מסד הנתונים מימין).

11. אודות nofshim.co.il וחברות התמיכה
שירות הזמנת מקומות האירוח באינטרנט ניתן על ידי nofshim.co.il, שהינה חברה פרטית :
יומן הזמנות און ליין בע"מ
ח.פ – 514495050
רחוב – אהליאב 18 ב' ירושלים

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

02-6247783