נופשים מדריכה אותכם להזמין נופש בצורה הטובה והיעילה ביותר

מדריך הזמנה בפורטל

פורטל "נופשים" עושה שימוש באמצעים המתקדמים והחדשניים ביותר בכדי אפשר לגולשים חווית גלישה ידידותית ונעימה ואפשרות לביצוע הזמנה בצורה קלה ופשוטה.

הפורטל מחולק על פי קטגוריות ותתי קטגוריות ובאפשרותכם למקד את החיפוש שלכם על פי קריטריונים פרטניים - כך שבמידה ואתם מחפשים לדוגמא צימרים למשפחות, בכנרת ומעוניינים רק בצימרים הכוללים בריכה במתחם, כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על קטגוריית צימרים, כאשר מצד ימין, יש לכם אפשרות לבצע סינונים – תוכלו לסמן צימרים בכנרת – מתחמים עם בריכה – מתאים למשפחות ותקבלו אך ורק את התוצאות אשר עונות על כל מאפייני החיפוש שלכם.
שימו לב, שמדי יום מופיעים באתר מבצעים אטרקטיביים אשר מיועדים אך ורק עבור גולשי "נופשים" כדאי להתעדכן בטרם ההזמנה ובהתאם לבחור בסופו של דבר את הצימר המבוקש.

הזמנת חופשה במהירות וביעילות

איך מבצעים הזמנה?
במידה ומצאתם את הצימר המבוקש ואתם רוצים לעשות הזמנה, תוכלו לעשות כן בצורה פשוטה.
בכל עמוד של צימר, מופיע כפתור ירוק ובולט –
בחלק העליון של העמוד ובתחתיתו "הזמינו עכשיו" - לחיצה על הכפתור תוביל אתכם לעמוד ההזמנה. מלאו את כל הפרטים לגבי תאריך ההגעה והעזיבה, מספר הנופשים וסוג האירוח.
לאחר מכן תגיעו לעמוד המאובטח באמצעים המחמירים ביותר בו תתבקשו למלא את כל הפרטים שלכם, כולל פרטי אמצעי התשלום.
ברגע שסיימתם ואישרתם את התקנון, ההזמנה מבוצעת ומגיעה ישירות אל בעלי הצימר ואתם תקבלו אישור אודות ביצוע ההזמנה למייל הפרטי שלכם. עכשיו, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולהתחיל להתכונן לחופשה שלכם.
ישנה גם אפשרות נוספת, במידה ואתם יודעים מראש את שם הצימר אותו אתם מעוניינים להזמין, תוכלו לבצע את ההזמנה דרך העמוד הראשי. כל שצריך זה להכניס במנוע החיפוש הנמצא בראש העמוד את שם המקום ואת פרטי החיפוש הרלוונטיים ותגיעו לעמוד מאובטח אשר יאפשר לכם להשלים את ההזמנה.

כמה זמן מראש מומלץ לבצע הזמנה?
אז כמובן, שהתשובה לשאלה הזאת היא אינדיבידואלית ותלויה בכם, אם אתם יודעים מבעוד מועד שאתם מעוניינים לצאת לנופש בתאריך מסוים ורוצים להבטיח שהצימרים המבוקשים יהיו פנויים באותם תאריכים, כדאי לבצע את ההזמנה כמה שיותר מוקדם. אך גם אם אתם ספונטניים והחלטתם ברגע האחרון לבצע הזמנה של צימר, תוכלו לעשות זאת דרך האתר – פרטי ההזמנה עוברים באותו הרגע לבעל הצימר, כך שאין לכם סיבה לחשוש.

להזמנת צימר - לחצו כאן